İstanbul Evden Eve Nakliyat, Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat, Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat

Metropollerde ev taşımak başlı başına hummalı bir süreçtir. Eşyaların herhangi bir zarar görmeksizin sökülmesi ve taşınması açısından nakliyat kısmı büyük önem arz eder. Özellikle İstanbul evden eve nakliyat konusunda ayrı bir çaba gerektiren, kalabalık ve büyük bir şehirdir. Dolayısıyla işinin ehli ve profesyonel firmalarla çalışmak gerekir. Bu doğrultuda Tüfekçioğlu Nakliyat olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma biçimi yürütüyoruz. Taşıma sırasında ihtiyacınız olan her türlü detayı önceden planlayarak hareket ediyoruz. Tüm semtleri kapsayan hizmet ağımızla, İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna nakliyat gerçekleştiriyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat için geniş araç filosu

Tüketicilerin ev taşıma sırasında büyük kaygısı, eşyalarının zarar göreceği düşüncesi oluyor. Geçmişte bununla ilgili olumsuz deneyimler yaşayanların genelde mağduriyeti giderilmiyor. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda nakliyat firması seçerken şüphe duyuyorlar. Bu stresi yaşamamanız için sizinle sözleşme imzalıyoruz. Ürünlerinizi dikkatlice taşıma ve zarar gördükleri takdirde karşılığını ödeme garantisini sözleşmede belirtiyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için yapılacak tüm çalışmalar ve aşamalar sözleşmede yer alıyor. Ayrıca eşyalarınızı sigortalayarak güvenceye alıyoruz. Asansör yardımıyla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz olarak benimsiyor, onları teslim aldığımız şekilde evinize getiriyoruz. İşini titizlikle yapan, deneyimli bir ekiple yol alıyoruz. Araç filomuz çok çeşitli olup her boyutta kamyon ve tırlarla nakliyat yapıyoruz.

İstanbul evden eve nakliyatta işimizi şansa bırakmıyoruz

Zaman yönetimi sektörde önemli bir detay niteliği taşıyor. İstanbul evden eve taşımacılık hizmeti sırasında, trafik faktörü göz önünde bulundurulması gereken bir şehirdir. Dolayısıyla belirttiğimiz saatleri geciktirmeksizin işimizin başına geçiyoruz. Taşınma işleminin zahmetli ve zaman alan bir iş olduğunun bilincinde olarak hızlıca çalışıyoruz. Zaman kaybetmeyecek bir şekilde söz verdiğimiz saatler arasında nakliyatı tamamlamaya özen gösteriyoruz. Eşyalarınızı son derece dikkatlice ve doğru şekilde demonte ediyoruz. Paketlemeleri detaylıca yaparak işimizi şansa bırakmıyoruz. Çok sayıda ve her boyuttaki kolilere ürünleri düzgün ve derli toplu bir şekilde yerleştiriyoruz. Hedefe getirilen eşyalarınızı eski hali gibi, zarar görmeksizin monte ediyoruz.

Bütçeyi zorlamayan istanbul evden eve fiyatları

Taşınmak kadar bu iş için ayarlanacak bütçe de tüketicileri düşündürüyor. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları potansiyel müşteriler tarafından önem verilen bir diğer kriteri oluşturuyor. Biz de tüketicilerimizi memnun edecek ve bütçesini zorlamayacak bir fiyat politikası yürütüyoruz. Taşınacak ilçelerin uzaklığına göre ücretler belirliyoruz. 1+1 evlerin eşya nakliyatında 490 lira, 2+1’ler için 990 lira, 3+1’lere 1490 lira, 4+1 haneler içinse 1990 liralık bir hizmet bedeli alıyoruz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü çağrı merkezimiz 7/24 hizmet veriyor. Taşımayla ilişkili her türlü soru, talep veya şikayetleriniz için günün her saati bizi arayabiliyorsunuz. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda aksiyon alıyoruz. Nakliyat işleminin son aşamasına kadar işleri büyük bir hassasiyetle yürütüyoruz. Tüfekçioğlu Nakliyat olarak senelerin deneyimiyle çalışıyor, müşterilerimizin yüzünü güldürmenin gururunu yaşıyoruz. 

İletişim Formu