Site Rengi

İstanbul Evden Eve Nakliyat, Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat, Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat

Metropollerde ev taşımak başlı başına hummalı bir süreçtir. Eşyaların herhangi bir zarar görmeksizin sökülmesi ve taşınması açısından nakliyat kısmı büyük önem arz eder. Özellikle İstanbul evden eve nakliyat konusunda ayrı bir çaba gerektiren, kalabalık ve büyük bir şehirdir. Dolayısıyla işinin ehli ve profesyonel firmalarla çalışmak gerekir. Bu doğrultuda Tüfekçioğlu Nakliyat olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma biçimi yürütüyoruz. Taşıma sırasında ihtiyacınız olan her türlü detayı önceden planlayarak hareket ediyoruz. Tüm semtleri kapsayan hizmet ağımızla, İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna nakliyat gerçekleştiriyoruz.


ÜCRETSİZ EKSPERTİZ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN
SİZİ ARAYALIM

  Eşyalarınızı Kırılmayacak ve Dökülmeyecek Şekilde Paketliyoruz


  İstanbul evden eve nakliyat için
  geniş araç filosu

  Tüketicilerin ev taşıma sırasında büyük kaygısı, eşyalarının zarar göreceği düşüncesi oluyor. Geçmişte bununla ilgili olumsuz deneyimler yaşayanların genelde mağduriyeti giderilmiyor. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda nakliyat firması seçerken şüphe duyuyorlar. Bu stresi yaşamamanız için sizinle sözleşme imzalıyoruz. Ürünlerinizi dikkatlice taşıma ve zarar gördükleri takdirde karşılığını ödeme garantisini sözleşmede belirtiyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için yapılacak tüm çalışmalar ve aşamalar sözleşmede yer alıyor. Ayrıca eşyalarınızı sigortalayarak güvenceye alıyoruz. Asansör yardımıyla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı emanetimiz olarak benimsiyor, onları teslim aldığımız şekilde evinize getiriyoruz. İşini titizlikle yapan, deneyimli bir ekiple yol alıyoruz. Araç filomuz çok çeşitli olup her boyutta kamyon ve tırlarla nakliyat yapıyoruz.

  İstanbul evden eve nakliyatta işimizi şansa bırakmıyoruz

  Zaman yönetimi sektörde önemli bir detay niteliği taşıyor. İstanbul evden eve taşımacılık hizmeti sırasında, trafik faktörü göz önünde bulundurulması gereken bir şehirdir. Dolayısıyla belirttiğimiz saatleri geciktirmeksizin işimizin başına geçiyoruz. Taşınma işleminin zahmetli ve zaman alan bir iş olduğunun bilincinde olarak hızlıca çalışıyoruz. Zaman kaybetmeyecek bir şekilde söz verdiğimiz saatler arasında nakliyatı tamamlamaya özen gösteriyoruz. Eşyalarınızı son derece dikkatlice ve doğru şekilde demonte ediyoruz. Paketlemeleri detaylıca yaparak işimizi şansa bırakmıyoruz. Çok sayıda ve her boyuttaki kolilere ürünleri düzgün ve derli toplu bir şekilde yerleştiriyoruz. Hedefe getirilen eşyalarınızı eski hali gibi, zarar görmeksizin monte ediyoruz.

  Bütçeyi zorlamayan istanbul evden eve fiyatları

  Taşınmak kadar bu iş için ayarlanacak bütçe de tüketicileri düşündürüyor. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları potansiyel müşteriler tarafından önem verilen bir diğer kriteri oluşturuyor. Biz de tüketicilerimizi memnun edecek ve bütçesini zorlamayacak bir fiyat politikası yürütüyoruz. Taşınacak ilçelerin uzaklığına göre ücretler belirliyoruz. 1+1 evlerin eşya nakliyatında 1000 tl, 2+1’ler için 1200 tl, 3+1’lere 1500 tl’lik bir hizmet bedeli alıyoruz.

  İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

  İstanbul evden eve nakliyat fiyatları için en doğru karar ekspertiz hizmetinden sonra verilmektedir. Nakliye fiyatları değişken olabilir. En doğru kararı vermek için lütfen bizi arayıp ücretsiz ekspertiz isteyiniz.

  • 1/ 1 Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1000 TL
  • 2/1 Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1200 TL
  • 3/1 Nakliyat Eşya Taşıma Fiyatı 1500 TL

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü çağrı merkezimiz 7/24 hizmet veriyor. Nakliyat işleminin son aşamasına kadar işleri büyük bir hassasiyetle yürütüyoruz. Tüfekçioğlu Nakliyat olarak senelerin deneyimiyle çalışıyor, müşterilerimizin yüzünü güldürmenin gururunu yaşıyoruz.

  Taşımayla, İstanbul evden eve nakliyat , ilişkili her türlü soru, talep veya şikayetleriniz için günün her saati bizi arayabiliyorsunuz. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda aksiyon alıyoruz. 

  İletişim Formu