Site Rengi

Eşya Depolama İstanbul

Eşya Depolama İstanbul

Eşya depolama tüketiciler için zaman zaman ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Müşteriler birbirinden farklı gerekçelerle depolama için başvurabilir. Evini, ofisini boşaltmak zorunda kalıp da eşyaları ortada kalanlar veya istediği gibi bir daire bulamayanlar depolama hizmeti alabilir. Bunun dışında taşındıktan sonra fazla gelen eşyalarını atmaya kıyamayanlar veya ticaret malzemeleri olanlar depo kiralayabilir. Ayrıca karşısına çıkan iş fırsatları için bir süreliğine yurt dışında yaşamak zorunda kalanlar olabilir. Bu ve benzer gerekçelerle de tüketiciler eşya depolama hizmetine gereksinim duyarlar. Bunun için doğru nakliyat firmalarına yönelmeliler diğer türlü birtakım mağduriyetler yaşanabilir. Depolama, ev taşımaya göre daha fazla önem arz eden bir iştir çünkü mülkünüzü belli süre başkalarına emanet edeceksinizdir.


ÜCRETSİZ EKSPERTİZ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN
SİZİ ARAYALIM

   

  Ev eşyası depolama

  Tüketiciler depolamada genelde evleri için başvuruda bulunur. Fazla gelen veya geçici bir süre saklamak istedikleri eşyalarını teslim bize edebilirler. Senelerin deneyimiyle bu hizmeti veren Tüfekçioğlu Nakliyat, eşyalarınızı emanet edeceğiniz en doğru firmadır. Bu konuda içinizi ferah tutmanızı garanti ediyoruz. Ev eşyası depolama için çok sayıda şubemiz bulunur. Tertemiz ve hijyenik olan depolarımızda, eşyalarınız bıraktığınız gibi tozlanmadan kalır. Güvenlik detaylarını en üst seviyede tutarak 7 gün 24 saat kameralarla depoları gözetliyor, emanetlerinize gözümüzün içi gibi bakıyoruz. Dolap, yatak, bilgisayar, beyaz eşya, yemek masası, koltuk takımı, baza, televizyon, bisiklet, ayna, gardırop, ütü masası, sehpa, komodin gibi aklınıza gelecek her türlü ev eşyanızı getirebilirsiniz.

  Mülkünüz güvence altında

  Kent yaşamında eşya depolama İstanbul için alışıldık bir hizmettir. Kalabalık bir il olmanın getirisiyle tüketiciler çeşitli sebeplerle mülklerini bir depoda tutma gereği duyabilir. Sadece ev eşyaları için değil ofis eşyası depolama için de bizden hizmet alabilirsiniz. Bazı şirketler veya dükkanlar kendi bünyelerinde fazla sayıda eşya tutamayabilirler. Böyle durumlarda depolarımız firmaların işini görür. Ayrıca işi gereği zaman zaman bazı esnaflar veya e-ticaret firmaları da mallarını tutmak için eşya depolama arayışına girer. Tüfekçioğlu Nakliyat garantisiyle beklentilerini fazlasıyla karşılıyoruz.  Her türlü ofis, dükkan veya fuar malzemesini teslim etmek için firmamıza başvurabilirsiniz. Küçük eşyalarınızı kutulara kilitliyor ve anahtarlarını sadece size teslim ediyoruz. Sizden başkası bu kilitleri açamıyor.

  İtinayla saklıyoruz

  Müşterilerimize verdiğimiz güven yukarıdakilerle sınırlı kalmıyor. Her türlü riski göz önünde bulundurarak planlama yapıyoruz. Çeşitli kazalar, aksilikler ve çalınma riskine karşı haklarınızı korumak için sözleşme imzalıyoruz. Ev eşyası depolama veya diğer hizmet türlerinde, zarara uğrarsanız tazminatını ödemeyi sözleşmede belirtiyoruz. Böylelikle herhangi bir risk olmaksızın anlaşmanızı yapıyorsunuz. Eşya depolama İstanbul dışında başka illerde de faaliyetlerimiz arasında yer alıyor. Belli rotasyonlarda bulunan depolarımızla titiz bir şekilde operasyon yürütüyoruz. Faaliyet kapsamında mekandan mülkünüzü dikkatlice taşıyarak sarıyoruz. Herhangi bir zarar görmeksizin onları depolara götürüyor ve itinayla odalara koyuyoruz. İçeride bulundukları müddetçe personelimiz dahil kimseyi depolara sokmuyoruz.

  Eşya depolama fiyatları

  Tüketicilerin hizmetlerimizden faydalanmak için kendi içlerinde birtakım planlamalar yaptığını tahmin ediyoruz. Şöyle ki eşyalarını satmak yerine depo kiralamayı tercih edeceklerse mali olarak ekonomik olmasını umarlar. Aksi takdirde bu hizmetten faydalanmanın pek bir anlamı kalmaz. Dolayısıyla eşya depolama fiyatları için uygun rakamlar sunuyoruz. Yüksek hizmet kalitemize rağmen düşük fiyatlarla müşterilerimizi eli boş göndermemeye gayret ediyoruz. Belli dönemlerde indirim kampanyaları hazırlayarak tüketicilerimizin ayağının alışmasını sağlıyoruz. Tüfekçioğlu Nakliyat güvencesini deneyimleyenler memnun kalıyor ve depolama gereksinimlerini hep bizimle karşılıyorlar. Eşya depolama fiyatları İstanbul için de avantajlı maliyetlerle dikkat çekiyor. Şehrin her iki yakasına, depolarımızla hizmet veriyoruz.

   

  Senelerin deneyimi ve güvencesi

  Taşımacılık sektörünün sorumluluk duygusunun yüksek olduğunu biliyoruz. Bu düşünceden hareketle son derece disiplinli ve özverili çalışıyoruz. Profesyonel ve titiz bir ekiple faaliyet yürütüyoruz. Güvenlik öncelikli kriterimiz olduğu için istihdam edeceğimiz ekibi incelikle seçiyoruz. Referanslarla personelimizi belirleyerek güvenilir insanlarla yola koyuluyoruz. Bizlere emanetiniz olan mülklerinize sahip çıkıyor, güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Eğer bizden eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Telefon, mail ve WhatsApp ile kısa sürede size dönüş yapıp taleplerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Dilerseniz bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayalım. Her bütçeye uyan fiyatlarımız ve nitelikli hizmet anlayışımızdan memnun olacağınızı garanti ederiz. Herhangi bir soru veya şikayet için teknik destek de alabilirsiniz.

   

  İletişim Formu