Site Rengi

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Tüfekçioğlu Nakliyat olarak, ofis taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık sektöründe kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam etmektedir. Ofis taşımacılığı sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız çalışanları, alanında uzman ve gerekli tüm yeterlilik belgelerine sahip olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İleri teknolojik alt yapımız ile tüm araç ve donanımlarımızla taşıma sektöründe birçok yenilik gerçekleştirerek, maliyetlere en aza indirmek ve profesyonel hizmet vermek adına birçok yeniliğe imza attık. Türkiye’de nakliyat konusunda yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterimize hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.


ÜCRETSİZ EKSPERTİZ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN
SİZİ ARAYALIM

   

  İstanbul ofis taşımacılığı konusunda tüm il, ilçe ve bölgelerde faaliyet gösteren firmamız, her geçen gün hizmet ağını ve kapasitesini genişletmektedir. Ofis taşımacılığı ile ilgili tüm merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat boyunca müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilir veya internet sitemizden tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

  Ofis Taşımacılığında Lider: Tüfekçioğlu Nakliyat

  İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her yerinde bulunan küçük, orta ve büyük referanslarımız ile taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyoruz. Evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı üzerine gerçekleştirdiğimiz ve her geçen gün devam ettirdiğimiz yatırımlar ile sektöre neredeyse her gün yeni bir şeyler katmaktayız. İstanbul ofis taşımacılığı konusunda rakiplerimize göre çok daha fazla üstün hizmet kalitesi vermekte ve müşterilerimiz için farklılıklar sunmaktayız.

  Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı Fiyatları Hakkında Bilgi

  Şehirlerarası ofis taşımacılığı fiyatları konusunda her firmanın kendisine göre ayrı fiyatlandırması bulunmaktadır. Ofis taşıma fiyatları genel olarak şirketin büyüklüğü, alt yapısı, kurumsallığı ve personel tecrübesine dayalı olarak değişiklik gösterebilir. Tüfekçioğlu Nakliyat, müşterilerine en uygun fiyatlarla profesyonel hizmet verebilmek adına kurulduğu günden bu yana belirlemiş olduğu fiyat politikasını bozmadan çalışmalarına devam etmektedir.

  Genel olarak ofis taşımacılığı fiyatlarını belirleyen ana kriterler gidilecek mesafe, taşınacak eşya, kullanılacak olan araç ve gereçler, personel sayısı ve birkaç konuda daha gerekli ön fizibilite raporu çıkarıldığında müşteriye en uygun fiyat tarafımızca sunulmaktadır. Ofis taşımacılığı ile ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizi arayarak uygun tarihte randevu alabilir ve raporunuz dahilinde ofis taşımacılığı fiyatları tarafınıza sunulur.

  Ofis Taşıma Hizmeti Süreci

  Ofis taşımacılığı konusunda müşterilerimize en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti verebilmek adına, ücretsiz olarak ekspertiz çalışması gerçekleştirmekteyiz. İstanbul ofis taşımacılığı fiyatları konusunda sizlere en uygun teklif için yapılacak olan bu rapor sonrasında müşteri temsilcilerimiz profesyonel bir şekilde tüm gider kalemlerinden hesaplamaları yaparak, teklifi size sunacaktır.

  Teklifin onaylanması ardından ofis taşımacılığı konusunda yapılacak olan tüm işlemler ile ilgili bilgilendirmesi yapılarak çalışma başlatılacaktır.

  • Ofis taşımacılığı hazırlık aşaması

  Ofis taşıma işlemleri öncesinde eşyalar demonte halinde değilse, uzman personelimiz tarafından sökülerek profesyonel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalaj ve diğer tüm araç ve gereçlerimiz Avrupa standartlarında kabul edilen, tamamen taşımacılık için hazırlanmış olan ürünlerdir. Bu ürünler yurt dışında ki iş ortaklarımız tarafından üretilerek bize gönderilmektedir.

  • Eşyaların indirilmesi ve araca yüklenmesi

  Ofis taşımacılığı konusunda en önemli hususlardan bir tanesi eşyaların doğru bir şekilde indirilmesi ve zarar görmeden araçlara yüklenmesidir. Tüfekçioğlu Nakliyat olarak ofis taşıma ile ilgili tüm ekipmanlarımız özel olarak tasarlanmıştır. Asansörlü ofis taşımacılığı ve normal taşımacılık olarak iki şekilde faaliyet gösterilmektedir. Teklif alırken, bu hususları göz önünde bulundurmanız ve müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi almanızı öneririz. Yapılacak olan taşımalarda asansör ve asansör olmadan taşıma işlemleri size ekspertiz öncesinde bildirilmekte ve ayrı olarak teklif sunulmaktadır.

  • Eşyaların çıkarılması

  İstanbul dahil olmak üzere her yerde hizmetini verdiğimiz ofis taşımacılığı konusunda profesyonel ekipmanlarımız bulunmaktadır. Türkiye’nin her noktasında asansör, ekipman ve alanında uzman ekibimiz tüm çalışmaları aynı titizlik ile gerçekleştirmektedir. Ofis taşıma konusunda diğer önemli olan konulardan bir tanesi, eşyaların çıkarılmasıdır. Bu konuda da uzman ekibimiz eşyalarınız ile ilgili ve iş güvenliği ile ilgili güvenlik önlemlerini alarak eşyaların çıkarılmasını sağlamaktadır.

  • Eşyaların monte edilmesi ve yerine yerleştirilmesi

  Ofis taşıma hizmeti öncesinde demonte edilen eşyalarınız aynı olduğu gibi, profesyonel ekipmanlarımız ile birlikte tekrardan monte edilmektedir. Monte edilen eşyalarınız isteğinize bağlı olarak belirlemiş olduğunuz alanlara yerleştirilmesi ve kurulumu sağlanmaktadır. Bu konuyla da alakalı ofis taşımacılığı öncesinde müşteri temsilcilerimizden bilgi almalı ve teklif detaylarına eklemeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

  Tüfekçioğlu Nakliyat konusunda uzman kadrosu ile profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti

  İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm bölgelerde ofis taşımacılığı konusunda uzman kadromuz ile tamamen müşteri odaklı çalışmalarımızı yıllardır sürdürmekteyiz. Yaptığımız çalışmaların tümü müşteri ve firmamız arasında yapılan nakliyat sözleşmelerine bağlı kalarak ilerlemektedir. Bu yüzden hem firmamız hem de müşterilerimiz haklarını bilmekte ve çalışmalar bu yönde ilerlemektedir. Nakliyat sözleşmesi konusunda müşterilerimiz ile tüm detayları öncesinde görüşerek, sözleşmeyi hazırlamaktayız.

  Ofis taşımacılığı hizmetine sigorta olanağı

  İstanbul ofis taşımacılığı ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili müşterilerimizin eşyalarını güvene almak amacıyla nakliyat hizmeti boyunca eşyaları sigortalanmasını önermekteyiz. Her ne kadar önlem alınsa da herhangi bir olumsuzlukla karşılanması durumunda eşyalarınızın sigorta kapsamında garanti altına alınmış olmaktadır.

  Tüfekçioğlu Nakliyat ile eşsiz bir ofis taşımacılığı deneyimi yaşamak için bizleri iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından veya işletmemize ziyaretleriniz ile görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

   

  İletişim Formu